הצוות שלנו

אפשר להגיד עלינו הכל — שאנחנו חנונים של דיגיטל, שניתוח נתוני קמפיינים עושים לנו את זה בצורה מוזרה, שרעיונות יצירתיים מלהיבים אותנו כמו ילד ששומע אוטו גלידה. אבל מה שבאמת חשוב לדעת הוא שאנחנו לא סתם עוד סוכנות שיווק דיגיטלי.אנחנו צוות של אריות ולביאות, ולכולנו יש תשוקה עזה לגרום ללקוחות שלנו להיות הכי מעניינים ומיוחדים בתחום שלהם.אם אתה מחפש ח'ברה שאתה יכול לסמוך עליהם, אתה במקום הנכון.

ברוך חדד
מנכ״ל

ליאור חדד
סמנ"כלית פיתוח

שובל כהן
מעצבת UX/UI

אודי בר-לב
מפתח

נהנו ונהנים מהמסע שלנו

מהרגע הראשון שידברנו הבנתי שמדובר במקצוען. ביקשתי מברוך לפתור לי בעיה שהייתה לי בשיווק שהרבה לפניו לא הצליחו. מעבר לכך שהוא פתר אותה בשיא המהירות והמקצועיות, הוא דאג לוודא שהכל לשביעות הרצון שלנו, ויותר. ברוך התנהל בצורה סופר מקצועית. אני ממליץ עליו בחום. רם, סמנכ״ל מועדון היזמים.
רם אלוס
רם אלוס
29/08/2023
ברוך מספר אחד תמיד עוזר באהבה.. ממליץ מאוד!
BAR N
BAR N
28/08/2023
ברוך מדהים, הכרתי אותו בקורס לשיווק דיגיטלי שעד היום לא הבנתי למה הוא לא היה המנהל כי הוא הדבר היחיד שהיה טוב בקורס. את השיעורים שלו היו הכי מושלמים והכי אפקטיבים ואחרי כשנה הוא עדיין עוזר לי בהכול אפילו בדברים שלא היה באחריותו ללמד אותנו. יש לו ידע עצום ולב זהב. 1000 תודות ברוך♥️
מריאנה רולדן
מריאנה רולדן
02/08/2023
לקחתי כמה שעות עם ברוך בנושא בניית קמפיין בפייסבוק. הבחור מקצועי מאד, נעים וסבלני. זריז ומבין עניין, פותר בעיות במהירות והכי חשוב יודע להרים קמפיין מהיסוד. מאד ממליצה🤘
Limor barness
Limor barness
18/07/2023
ברוך מקצועי ברמות! ההגדרה של שיווק במילון זה ברוך דיגיטל! צוות מנצח, שדואגים לשיווק ברמה הכי גבוהה שיש!!!!!
שני חדד
שני חדד
13/07/2023
ברוך לימד אותי איך לבנות אתר בוורדפרס מאפס! הסביר הכל בצורה מטורפת , כל דבר שהיתי צריכה בכל שעה ענה לי ולימד בצורה מושלמת!! תותח . מוזמנים לראות את האתר שבניתי בזכותו טריפלס סדנאות שוקולד. הוא גם לימד אותי מושלם להקים קמפיין בגוגל הכל ברור ומובן ואם נתקעתי הוא נכנס לי למחשב והסביר לי אונליין מה הטעות שעשיתי. גם היום שכבר סיימתי ללמוד אני ממשיכה לשאול והוא תמיד עונה לי. העסק של בעלי בטירוף! טלפונים , לקוחות שלא היה לו כלום לפני זה . אבוא מלא חודשיים קדימה בסדנאות והכל בגלל האתר המושלם והקמפיינים שלמדתי🤓תודה ברוך על הכל!
ענת אפטוב
ענת אפטוב
28/06/2023
ברוך אלוף, חברי ותמיד עוזר מקצוען אמיתי!
David Kritsun
David Kritsun
27/06/2023
תותח על חלל בדיגיטל
עידית בר שלום
עידית בר שלום
27/06/2023
ברוך הוא מקצוען, יסודי, סבלני, אכפתי זמין תמיד לכל בעיה! בקיצור אלוף
Effie Hazut
Effie Hazut
27/06/2023

הגעת לסוף הדף, אבל הסיפור בינינו לא נגמר כאן

אם אתה רוצה להפיק את המקסימום מתקציב הפרסום שלך ולהשאיר את המתחרים שלך צמאים ללקוחות

!Fly with us

השאירו פרטים וקבלו שיחת יעוץ חינם!

רגע רגע, לאן אתם טסים?

לא בטוחים מה אתם צריכים?
השאירו פרטים וקבלו שיחת יעוץ חינם!